Pekarík si obliekol žilinský dres po 16 rokoch, pokrstil ho výhrou. Nováčik z Komárna na "šošonov" nestačil

včera 22:47

Peter Pekarík má za sebou obnovenú premiéru v našej najvyššej súťaži. A bola víťazná, lebo Žilina v 9. kole Niké ligy zdolala nováčika z Komárna 2:1. "Šošoni" natiahli víťaznú ligovú sériu už na päť zápasov.

Reprezentačný obranca Peter Pekarík, ktorý si obliekol žilinský dres po takmer 16 rokoch, sa vo štvrtok dohodol s MŠK na polročnom kontrakte.

Domáci viedli po súperovej chybe už od 2. minúty. Po góle Dávida Ďuriša sa ale hosťom podarilo v 48. minúte vyrovnať zásluhou Patrika Voleského, pričom nováčik mal aj ďalšie šance ale nebol efektívny. Víťazný gól "šošonov" strelil v 62. minúte Adrián Kaprálik, pre ktorého to bol štvrtý ligový zápas v tejto sezóne.