Dramatický duel v Košiciach: Spartak Trnava remizoval po gólovej prestrelke

Spartak Trnava je aj po šiestich zápasoch Niké ligy stále bez prehry. Zároveň však naďalej platí, že vyhral jediný raz. Už piatu sezónnu remízu zaznamenal v 7. kole v Košiciach.

Futbalisti FC Košice a FC Spartak Trnava remizovali 1:1 v nedeľňajšom zápase 7. kola Niké ligy.

Trnavčania sú aj po šiestich zápasoch bez prehry, päť z nich sa skončilo remízou. Košice majú na konte šesť bodov.

Priebeh hry

Hostia mali ideálny štart do zápasu po tom, čo sa Štetina dostal k priamemu kopu z 20 metrov a strelou k pravej žrdi prekvapil brankára Šípoša - 0:1. Košičania reagovali zvýšenou aktivitou, veľkú šancu vyrovnať mal v 10. minúte Faško, ale zblízka neprekonal brankára Freliha.

Domáci napokon vyrovnali ešte pred prestávkou, keď si Niarchos poradil s defenzívou hostí, z bránkovej čiary prihral nepokrytému Gallovičovi, a ten zblízka prekonal Freliha - 1:1.