Nečakané zaváhanie MŠK Žilina: Vedúci tím stratil víťazstvo proti Podbrezovej v dramatickom závere 2:2

MŠK Žilina nečakane zakopol v 12. kole Niké ligy. Vedúci tím súťaže remizoval s Podbrezovou 2:2, pričom o víťazstvo prišiel v samom závere.

Žilina bola jasným favoritom, lenže pod Dubňom začali lepšie hostia. Po štvrťhodine Galčík poslal center na Smékalu a ten hlavičkou prekonal Belka. Domáci robili po inkasovanom góle chyby a v zakončení neboli dostatočne nebezpeční, no ešte pred prestávkou predsa len vyrovnali vďaka Máriovi Sauerovi.

Takmer dvetisíc divákov čakalo na ďalší gól až do 85-tej minúty. Aktívny Sauer našiel na zadnej tyči Iľka a ten bez problémov poslal Šošonov do vedenia. Hostia následne poslali do hry čerstvých hráčov Demla s Depetrisom, druhý menovaný v druhej minúte nadstaveného času prekvapil Žilinčanov a vyrovnal na 2:2. Žilina je napriek remíze naďalej prvá a pred druhým Slovanom vedie o 2 body, pričom aktuálny majster má ešte zápas k dobru, Podbrezová je v strede tabuľky.