NHL: Winnipeg je naďalej bez prehry, San Jose inkasovalo 8-krát. Colorado si pripísalo prvú výhru

19.10.2024 10:11

Winnipeg Jets zostávajú neporazení po víťazstve 8:3 nad San Jose. Colorado dosiahlo prvé víťazstvo v sezóne, keď v predĺžení zdolalo Anaheim 4:3 zásluhou Nathana MacKinnona.

Hokejisti Winnipegu sú v NHL aj naďalej bez prehry a vedú Západnú konferenciu. V noci na sobotu si vo svojom štvrtom zápase sezóny poradili so San Jose 8:3.

Traja hráči Jets si zapísali štyri kanadské body, Cole Perfetti dva góly a dve asistencie, Vladislav Namestnikov s Nealom Pionkom po góle a troch asistenciách. Winnipeg má na konte osem bodov, rovnakú bilanciu má aj Calgary.

Colorado zvíťazilo prvýkrát v sezóne, keď zdolalo Anaheim 4:3 po predĺžení. O rozhodujúci presný zásah sa postaral Nathan MacKinnon v 65. minúte. Slováci sa v noci na sobotu na ľade nepredstavili.