Skalica sa postarala o sezónnu premiéru. Prvé ligové víťazstvo si pripísala proti Ružomberku

29.9.2024 22:57

Až v 8. ligovom zápase Skalica konečne zapísala prvé sezónne víťazstvo. Záhoráci ho dosiahli na ihrisku Ružomberka.

Túžba Záhorákov po prvej výhre v sezóne bola jednoznačná. Hostia sa prezentovali bojovným výkonom, hrali aktívne a dôrazne. Napriek tomu po úvodnom polčase prehrávali, keď krátko pred prestávkou hneď z prvej strely domácich na bránku súpera pohotovo skóroval Hladík.

Po zmene strán to však Skaličania aj so šťastím otočili. V 75. minúte premenil Oliver Podhorin pokutový kop za faul striedajúceho Hufa na Martina Černeka a v nadstavenom čase si dal domáci obranca Alexander Selecký nepríjemný vlastný gól. Skalica dosiahla cennú výhru 2:1, no naďalej figuruje na spodku tabuľky.