Trenčín nevie prelomiť kliatbu. Bez výhry už je sedem zápasov, s Podbrezovou remizoval

28.9.2024 23:11

Trenčianske čakanie na ligovú výhru sa natiahlo od začiatku augusta už na sedem zápasov. V 9. kole AS doma iba remizoval s Podbrezovou.

Na Sihoti sa čakalo na otvárací gól do záveru polčasu. V 41 minúte to zobral na seba Nigerijčan Sanusi, keď zvládol technické zakončenie. Domáci vyrovnali krátko po prestávke.

Donkor naskočil do druhého dejstva, získal loptu a v 46. minúte sa postaral o parádnu koncovku. Na opačnej strane Sanusi Katiča neprekonal a Trenčan Emeka tiež stroskotal na brankárovi. Neskôr prišla ešte jedna šanca aj keď hostia sľubnú kombináciu nedokázali zakončiť. Trenčín si podelil body s Podbrezovou po remíze 1:1 a v tabuľke je so siedmimi bodmi desiaty. Podbrezová má deväť bodov a je šiesta.